TALDEAK

regional inicio pretem

Talde teknikoa

Alberto Berasaluze (entrenatzailea), Oskar Pedrosa (laguntzailea), Gorka Pedrosa (laguntzailea).

Plantila

Atezainak:  Asier Monente eta Mikel Fernando Sanclemente. Atzelariak: Ander Fernández, Asier Beldarrain, Sergio López, Xabier Azurmendi, Oier Ocerin, Unai Arroita, Aitor Mirandona, Aitor Intxausti eta Hanot Otero. Erdilariak: Markel Susaeta, Iker Sánchez, Beñat Goikoetxea, Asier Domínguez, Juan García, Álvaro Bezares, Abderrahim Issakhi eta Xabier Lejarza. Aurrelariak: Unai Barrena, Ander Zabala, Unax Benito eta Unai Pérez.

amore c

Entrenatzaileak

Ibai Zurinaga

Plantila

Atezaina: Xabier Dávila. Atzelariak: Aitor Prellezo, Markel Uribarri, Asier Lizaso, Iker Amunategi, Eneko Caride, Iker Sanz, Ander Alzaga eta Xabier Peribañez. Erdilariak: Gaizka Palomero, Ibon Cantero, Javier Guerrero, Egoitz Murillo, Julen Murua, Imanol Txasko, Iker Beci eta Alain Barañano. Aurrelariak: Asier Romate, Iker Artetxe, Martin Etxebarria eta Erlantz Bilbao.

7AE42900-A9F4-497D-B1D8-83DE9BF83C19

Talde teknikoa

Mikel Txarte (entrenatzailea) eta Ibai Ereño

Plantila

Atezainak: Kerman Iparragirre eta Lukas Aldazabal. Atzelariak: Ibon Bilbao, Asier Baciero, Asier Vázquez, Mikel Álvarez, Mikel Batiz, Julen Apeztegia eta Lier Estankona. Erdilariak: Unai Bayón, Unai Argote, Xabier Ayarza, Aratz García, Xabier Zulueta, Iñaki Carrascal, Mikel Urrutikoetxea, Iker Rekagorri eta Unai Atutxa. Aurrelariak: Lander Castro, Mikel Bernabé eta Youssef Issakhi.

juvenil b 21-22 rec

Talde teknikoa

Iker Núñez eta Asier Lizaso

Plantila

Atezaina: Iurgi Urgoiti. Atzelariak: Aimar Romero, Peio Astorkia, Jon Azpitarte, Claudian Fedulov eta Martzel Lauzirika. Erdilariak: Oier Artabe, Iker Iza, Anartz Lekue, Xabier Ponciano, Lander Sagastigordia, Paul Añibarro, Ugaitz Larrinaga, Asier Suárez, Xabier Zamalloa eta Ager Sarrionaindia. Aurrelariak: Mikel Olalde, Ion Gascón, Iker Monente eta Adrián Efrem.

juvenil c

Talde teknikoa

Jon Ander Díez eta Koldo García

Jokalariak

Atezainak: Ibon Erodiza eta Lander Ferragout. Atzelariak: Oier Uriguen, Oinatz Furundarena, Joao Pedro Martins, Oier Domínguez, Daniel García eta Iker Ereño. Erdilariak: Oier Petralanda, Markel Berrojalbiz, Josu Vega, Josu Guerra, Aimar Atutxa eta Jon Uriarte. Aurrelariak: Ander Beszemertny, Asier Otxoa, Iker Lastra eta Unax Acevedo.

Cadete A SDA

Entrenatzaileak

Sergio Sequera eta Gaizka Palomero

Plantila

Atezainak: Julen Galarza eta Juan Camilo Martínez. Atzelariak: Unax Gutiérrez, Markel Salazar, Mikel Domínguez, Unai Etxebarria, Ibai Betzuen, Oier Rodríguez eta Unai Izaguirre. Erdilariak: Jon Manzanedo, Aner García, Valerian Razvan, Asier Etxeberria, Jon Rendeiro, Kimetz Astorkia, Aitor López, Mikel Gordo, Aimar Blanco eta Asier Artetxe. Aurrelariak: Unai Barrenetxea, Gorka Batiz eta Xabier Luaces.

cadete b rec

Talde teknikoa

Jon Sola eta Unai Ferreras

Plantila

Atezainak: Asier Urtubi eta Aritz Petralanda. Atzelariak: Iker Etxebarria, Aimar Cadenas, Ekain Solaguren, Josu Zearreta eta Mikel Garizurieta. Erdilariak: Markel Mugerza, Asier Santiesteban, Ager González, Roberto Corrales, Jon Alonso, Urko Bilbao, Eneko Rivas, Beñat Rodríguez, Oier Galera eta Gaizka Olea. Aurrelariak: Zigor Monzon, Aritz Alberdi, Aaron Ruiz, Iker Iturrioz eta Ander Begoña.

cadete c

Talde teknikoa

Ángel González eta Endika Alonso

Pantila

Atezainak: Hegoi Estankona eta Xabier Rivas. Atzelariak: Ekaitz Basabe, Peio Alexei Carballo, Ivan Carrascosa, Xabier Etxebarria, Unai Inda, Iker Iribar, Estibel Ortega “Willy” eta Aratz Zuloaga. Erdilariak: Ekain Dávila, Mikel Meso, Iker Moreno, Iker Urueña, Oier Rodríguez Feijoo eta Oier Sarriugarte. Aurrelariak: Oier Álvarez, Urko Arronategi, Unai Cabrera, Izan Castilla, Achraf Chkairi, Txomin Irakulis, Beñat Lara, Martin Recalde eta Xabier Urzelai.

Entrenatzaileak

 Julen Andaluz eta Unai Morcillo

Plantila

Unax Agirregoikoa, Daniel Agiu, Luca Araya, Aner Atutxa, Jon Azkuna, Xabier Berdugo, Aitor Coca, Jon Dominguez, Izaro Gallastegi, Ibai Garcia, Nerea Garizurieta, Miren Gordo, Aingeru Gurtubay, Ekain Markina, Ibai Molero, Peio Oregi, Unai Otxoa, Telmo Ramos, Iker Rendeiro eta Iker Alburquerque.

Entrenatzaileak

 Aitor Abella eta Egoitz Murillo

Plantila

Hodei Ajuria, Julen Begoña, Ianis Iulian Burduja, Aimar Castañiza, Iñigo Cosgaya, Hegoi Delgado, Ismail El Mourabit, Omar El Mourabit, Malder Garitagoitia, Iñigo Iturbe, Beñat Marin, Aritz Monasterio, Eneko Edorta Olaizola, Oihan Tudanca, Cristian Stefan Gherasim, Matei-Andrei Virna, Ander San Vicente, Xabier Vasco, Jon Redondo, Xeber Aretxaga, Axibar Aranbarri eta David Militei.

Entrenatzaileak

 Asier Dominguez eta Julen Ipiña

Plantila

Alexandru Abramou, Mikel Azpitarte, Izan Castillo, Liher Del Arco, Markel Ereño, Xabat Gallego, Iraitz Garcia, Asier Gil, Oihan Gutierrez, Izei Iraculis, Yeray Lagunas, Ekaitz Mandaluniz, Xabier Mandaluniz, Markel Martinez, Christian Militei, Mikel Monasterio, Eric Sevillano, Martin Uriguen, Hegoi Zuloaga eta Iñigo Fernández.

Entrenatzaileak

Asier Sánchez eta Iker Velázquez

Plantila

Eneko Aurrekoetxea, Ouissam Chkairi, David Cojocaru, Xabat Ealo, Unai Elorriaga,  Martxel Euba, Eneko Extremiana, Adam Hammoucha, Jon Inunciaga, Danel Markina, Alize Martinez, Unai Urrengoetxea eta Unax Alistarh

Entrenatzaileak

 Mikel Álvarez eta Asier Baciero

Plantilla

Mikel Barroso, Samuel Castellanos, Unai Lopez, Markel Matilla, Oinatz Nuñez, Ibon Padilla, Andoitz Rodriguez, Hugo Soria, Unai Uriarte, Lander Uribarri, Julen Zarain, Aimar Martinez, Ismail Buarramou eta Sirats Cartes.

Entrenadores

Asier Vázquez y  Kerman Iparragirre

Plantila

Aimar Amo, Jurdan Apeztegia, Hodei Aurtenetxe, Beñat Busto, Julen Cortabitarte, Iker Cosgaya, Mikel Goienetxe, Hudaya Herrero, Ivan Horna, Unax Madariaga, Iker Olivera, Kerman Urrutikoetxea, Xabier Carazo, Luken Oporto, Eñaut Maortua y Saber El Khalifi.

Entrenatzaileak

 Xabier Ayarza eta Martzel Laucirica

Plantila

Markel Amuriza, Iustin Baltoi, Aitor Hidalgo, Josu Hidalgo, Telmo Larrea, Iñigo Luaces, Xabier Orue, Galder Ramirez, Ugaitz Rodriguez eta Eder Sotelo.

Entrenatzaileak

Xabier Zulueta eta Markel García

Plantila

Ander Coca, Emilian Aleksander Izotov, Aritz Manguero, Xabier Nuñez, Naia Perez, Xabier Garcia, Ander Inunciaga, Asier Laso, Aitor Mandaluniz eta Adei Sotelo.

Utzi erantzuna

Zure e-posta helbidea ez da argitaratuko. Beharrezko eremuak * markatuta daude