AZKEN EMAITZAK

9 May, 2021 | 12:00
La Planilla
read more

HURRENGO PARTIDUA

15 May, 2021
Estadio Nuevo Vivero
PosClubJGEPGFGCGDPts
1.Real Sociedad de Fútbol B26165546222453
2.Bilbao Athletic26156546252151
3.SD Amorebieta26147534211349
4.Calahorra24119422111142
5.Club Deportivo Tudelano249783531434
6.SD Logroñés2481062323034
view all

KLUBEKO BERRIAK

OINARRIZKO FUTBOLEKO BERRIAK

jokalari berriak izen ematea

2021-21 denboraldirako JOKALARI BERRIAK

SD Amorebietak 2021-22 denboraldirako izena emateko epea zabaldu du jokalari berrientzako. 2003tik 2013ra jaiotako pertsonei zuzenduta dago, jubenil, kadete, infantil,

partiduen emaitzak 1-2 mayo

Asteburuko partiden emaitzak

Gure harrobiko talde federatuek maiatzaren 1 eta 2an jokatutako partiden emaitzak. Nazional Ligako Gazteek lehenengo fasea bukatu dute. Hurrengoan kategoria

Hurrengo partiduak

15 May, 2021 | 20:00
Estadio Nuevo Vivero

TALDEA

BABESLE NAGUSIAK