AZKEN EMAITZAK

4 August, 2021 | 18:00
Estadio Municipal de Urritxe
read more

HURRENGO PARTIDUA

6 August, 2021
PosClubJGEPGFGCGDPts
1.Real Sociedad de Fútbol B26165546222453
2.Bilbao Athletic26156546252151
3.SD Amorebieta26147534211349
4.Calahorra24119422111142
5.Club Deportivo Tudelano249783531434
6.SD Logroñés2481062323034
view all

KLUBEKO BERRIAK

comunicado oficial 21-22

Lezamako zelaiko jarlekuei buruzko informazioa

Sociedad Deportiva Amorebietak Athletic Clubek Lezaman duen 2. zelaian jokatuko ditu etxeko partidak. Partidetara joaten diren ikusle guztiek, segurtasun-arrazoiak direla

IMG-0776 (1)

Lan plangintza abuztuaren 8ra arte

Lehen taldearen lan plangintza hurrengoa izango da datorren igandera arte, abuztuak 8. Abuztuak 2, astelehena 10:30 Entrenamendua Urritxen (ateak zabalik)

OINARRIZKO FUTBOLEKO BERRIAK

partiduen emaitzak 5 junio

Ekainaren 5ean jokatutako partiden emaitzak

Nazional Ligako Gazteek 3-2 irabazi zuten Deustoren kontra eta azken jardunaldira kategoria mantentzeko aukerekin helduko dira. Horretarako, Gernika menderatu beharko

Hurrengo partiduak

6 August, 2021 | 19:00
14 August, 2021 | 19:30
Estadi Municipal Montilivi

TALDEA

BABESLE NAGUSIAK