AZKEN EMAITZAK

0

CD Badajoz

Perdido

    22 May, 2021 | 22:00
    Estadio Nuevo Vivero
    read more
    PosClubJGEPGFGCGDPts
    1.Real Sociedad de Fútbol B26165546222453
    2.Bilbao Athletic26156546252151
    3.SD Amorebieta26147534211349
    4.Calahorra24119422111142
    5.Club Deportivo Tudelano249783531434
    6.SD Logroñés2481062323034
    view all

    KLUBEKO BERRIAK

    visita LaLiga a Amorebieta

    LaLigako arduradunek Zornotza bisitatu dute

    LaLigako arduradunek Zornotza bisitatu dute gaur goizean bai Sociedad Deportiva Amorebietako bai Udaleko ordezkariekin biltzeko asmoz, lehen taldeak pasa den

    OINARRIZKO FUTBOLEKO BERRIAK

    partiduen emaitzak 5 junio

    Ekainaren 5ean jokatutako partiden emaitzak

    Nazional Ligako Gazteek 3-2 irabazi zuten Deustoren kontra eta azken jardunaldira kategoria mantentzeko aukerekin helduko dira. Horretarako, Gernika menderatu beharko

    TALDEA

    BABESLE NAGUSIAK