AZKEN EMAITZAK

11 April, 2021 | 17:00
Estadio Mundial 82
read more

HURRENGO PARTIDUA

17 April, 2021
Estadio Municipal de Urritxe
PosClubJGEPGFGCGDPts
1.Real Sociedad de Fútbol B22144440172346
2.Bilbao Athletic22136340211945
3.SD Amorebieta22125529191041
4.Club Deportivo Tudelano209743021934
5.Calahorra209741910934
6.SD Logroñés207942017330
view all

KLUBEKO BERRIAK

OINARRIZKO FUTBOLEKO BERRIAK

partiduen ordutegia 10 y 11 abril

Asteburuko partiden ordutegia

Harrobiko taldeen partiden ordutegia asteburu honetarako. Nazional Ligako Gazteen partida bertan behera gelditu da Hernanin antzemandako covid-19 kasu batengatik. Erregionalak

partiduen emaitzak (30)

ASTEBURUKO PARTIDEN EMAITZAK

Asteburu honetan abiatu da Bizkaiko Futbol Federakundeak antolatutako txapelketa. SDA-ko harrobiko zazpi taldek hartzen dute parte. Nazional Ligako Jubenil A

Hurrengo partiduak

17 April, 2021 | 16:30
Estadio Municipal de Urritxe
25 April, 2021 | 00:00
Municipal Ciudad de Tutela

TALDEA

BABESLE NAGUSIAK