EMAITZAK

  • 18 abuztua

    CD Santurtzi - SD Amorebieta

    00:00
  • 11 abuztua

    Amurrio Club SD Amorebieta

    00:00
    Basarte (Amurrio)
  • 8 abuztua

    Bermeo FT SD Amorebieta

    00:00
    Itxas Gane
  • 4 abuztua

    Deportivo Alavés B SD Amorebieta

    00:00
    Ibaia
  • 1 abuztua

    SD Amorebieta Cultural de Durango

    18:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 27 uztaila

    SD Amorebieta Balmaseda FC

    18:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 19 uztaila

    SD Amorebieta Athletic Club

    18:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 12 maiatza

    SD Amorebieta 0 : 4 Caudal Deportivo

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 6 maiatza

    Burgos Club de Fútbol 0 : 0 SD Amorebieta

    18:00
    El Plantío
  • 28 apirila

    SD Amorebieta 3 : 2 Sociedad Deportiva Leioa

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 21 apirila

    SD Amorebieta 2 : 2 Barakaldo Club de Fútbol

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 15 apirila

    Club Deportivo Vitoria 2 : 1 SD Amorebieta

    18:00
    Olaranbe
  • 7 apirila

    SD Amorebieta 0 : 3 Bilbao Athletic

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 29 martxoa

    Club Deportivo Izarra 2 : 0 SD Amorebieta

    12:00
    Merkatondoa
  • 24 martxoa

    SD Amorebieta 4 : 1 Peña Sport FC

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 18 martxoa

    Racing de Santander 2 : 0 SD Amorebieta

    17:00
    El Sardinero
  • 10 martxoa

    SD Amorebieta 3 : 0 Sporting de Gijón B

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 4 martxoa

    Club Deportivo Mirandés 0 : 0 SD Amorebieta

    17:00
    Anduva
  • 24 otsaila

    SD Amorebieta 1 : 2 Sociedad Deportiva Gernika Club

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 17 otsaila

    Arenas Club 1 : 1 SD Amorebieta

    17:00
    Gobela
  • 10 otsaila

    SD Amorebieta 0 : 0 Real Unión Club de Irún

    16:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 3 otsaila

    Real Sociedad de Fútbol B 0 : 1 SD Amorebieta

    18:00
    Ciudad Deportiva Zubieta
  • 28 urtarrila

    SD Amorebieta 1 : 3 UD Logroñés

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 21 urtarrila

    Club Deportivo Tudelano 1 : 1 SD Amorebieta

    12:00
    Municipal Ciudad de Tutela
  • 13 urtarrila

    SD Amorebieta 3 : 1 CA Osasuna B

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 7 urtarrila

    Club Deportivo Lealtad 0 : 0 SD Amorebieta

    12:00
    Les Caleyes
  • 17 abendua

    Caudal Deportivo 0 : 0 SD Amorebieta

    17:00
    Hermanos Antuña
  • 9 abendua

    SD Amorebieta 1 : 0 Burgos Club de Fútbol

    16:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 2 abendua

    Sociedad Deportiva Leioa 0 : 1 SD Amorebieta

    17:00
    Sarriena
  • 26 azaroa

    Barakaldo Club de Fútbol 1 : 1 SD Amorebieta

    00:00
    Nuevo Lasesarre
  • 18 azaroa

    SD Amorebieta 2 : 0 Club Deportivo Vitoria

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 11 azaroa

    Bilbao Athletic 1 : 1 SD Amorebieta

    18:00
  • 4 azaroa

    SD Amorebieta 5 : 0 Club Deportivo Izarra

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 1 azaroa

    Peña Sport FC 2 : 2 SD Amorebieta

    00:00
    San Francisco
  • 28 urria

    SD Amorebieta 1 : 0 Racing de Santander

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 22 urria

    Sporting de Gijón B 1 : 1 SD Amorebieta

    00:00
    Escuela de Fútbol de Mareo
  • 15 urria

    SD Amorebieta 0 : 1 Club Deportivo Mirandés

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 7 urria

    Sociedad Deportiva Gernika Club 0 : 0 SD Amorebieta

    16:00
    Urbieta
  • 30 iraila

    SD Amorebieta 3 : 1 Arenas Club

    16:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 24 iraila

    Real Unión Club de Irún 3 : 1 SD Amorebieta

    17:00
    Stadium Gal
  • 16 iraila

    SD Amorebieta 2 : 3 Real Sociedad de Fútbol B

    16:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 10 iraila

    UD Logroñés 1 : 0 SD Amorebieta

    00:00
    Las Gaunas
  • 2 iraila

    SD Amorebieta 1 : 2 Club Deportivo Tudelano

    18:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 27 abuztua

    CA Osasuna B 1 : 1 SD Amorebieta

    12:00
    Instalacions de Tajonar
  • 19 abuztua

    SD Amorebieta 1 : 2 Club Deportivo Lealtad

    18:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 12 abuztua

    SD Amorebieta 3 : 2 Real Unión Club de Irún

    23:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 2 abuztua

    SD Amorebieta 2 : 0 Arenas Club

    23:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 25 uztaila

    SD Amorebieta 1 : 3 Racing de Santander

    23:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 14 maiatza

    (Español) UD San Sebastián de los Reyes 2 : 1 SD Amorebieta

    00:00
  • 7 maiatza

    SD Amorebieta UD Logroñés

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 30 apirila

    Arenas Club 2 : 1 SD Amorebieta

    00:00
    Gobela
  • 21 apirila

    SD Amorebieta - Sestao River Club

    18:00
    Las Llanas
  • 12 apirila

    Barakaldo Club de Fútbol 0 : 1 SD Amorebieta

    20:00
    Nuevo Lasesarre
  • 8 apirila

    SD Amorebieta 2 : 1 Bilbao Athletic

    18:30
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 2 apirila

    1 : 4 SD Amorebieta

    00:00
    Gazituaga
  • 26 martxoa

    SD Amorebieta 4 : 1 Unión Deportiva Socuéllamos

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 19 martxoa

    Club Deportivo Toledo 1 : 1 SD Amorebieta

    00:00
    Municipal Salto del Caballo
  • 11 martxoa

    SD Amorebieta 1 : 0 Club de Fútbol Rayo Majadahonda

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 5 martxoa

    Club de Fútbol Fuenlabrada 1 : 0 SD Amorebieta

    12:00
    Fernando Torres
  • 26 otsaila

    SD Amorebieta 1 : 3 Sociedad Deportiva Leioa

    00:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 19 otsaila

    Sociedad Deportiva Gernika Club 0 : 0 SD Amorebieta

    00:00
    Urbieta
  • 12 otsaila

    (Español) Albacete Balompié SAD 1 : 0 SD Amorebieta

    17:00
  • 4 otsaila

    SD Amorebieta 3 : 1 Real Unión Club de Irún

    16:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 28 urtarrila

    Real Sociedad de Fútbol B 1 : 0 SD Amorebieta

    16:00
    Ciudad Deportiva Zubieta
  • 21 urtarrila

    SD Amorebieta 2 : 2 Real Madrid Castilla

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 15 urtarrila

    Club Deportivo Mensajero 3 : 2 SD Amorebieta

    00:00
    Nuevo Silvestre Carrillo
  • 7 urtarrila

    SD Amorebieta 0 : 0 (Español) CDA Navalcarnero

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 18 abendua

    SD Amorebieta 2 : 1 (Español) UD San Sebastián de los Reyes

    00:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 11 abendua

    UD Logroñés 2 : 1 SD Amorebieta

    00:00
  • 4 abendua

    SD Amorebieta 2 : 2 Arenas Club

    00:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 27 azaroa

    Sestao River Club 1 : 0 SD Amorebieta

    00:00
    Las Llanas
  • 19 azaroa

    SD Amorebieta 2 : 2 Barakaldo Club de Fútbol

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 12 azaroa

    Bilbao Athletic 0 : 0 SD Amorebieta

    17:00
  • 6 azaroa

    SD Amorebieta 1 : 0 SD Zamudio

    00:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 2 azaroa

    Unión Deportiva Socuéllamos 1 : 2 SD Amorebieta

    00:00
    Paquito Giménez
  • 30 urria

    SD Amorebieta 1 : 2 Club Deportivo Toledo

    00:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 23 urria

    Club de Fútbol Rayo Majadahonda 2 : 0 SD Amorebieta

    12:00
    Cerro del Espino
  • 16 urria

    SD Amorebieta 2 : 1 Club de Fútbol Fuenlabrada

    00:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 12 urria

    Racing de Santander 2 : 0 SD Amorebieta

    18:00
    El Sardinero
  • 8 urria

    Sociedad Deportiva Leioa 2 : 3 SD Amorebieta

    16:00
    Sarriena
  • 1 urria

    SD Amorebieta 3 : 1 Sociedad Deportiva Gernika Club

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 25 iraila

    SD Amorebieta 0 : 1 (Español) Albacete Balompié SAD

    12:15
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 17 iraila

    Real Unión Club de Irún 1 : 0 SD Amorebieta

    16:00
    Stadium Gal
  • 11 iraila

    SD Amorebieta 0 : 0 Real Sociedad de Fútbol B

    12:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 7 iraila

    Barakaldo Club de Fútbol 3 : 3 SD Amorebieta

    20:30
    Nuevo Lasesarre
  • 3 iraila

    Real Madrid Castilla 2 : 3 SD Amorebieta

    20:00
    Alfredo Di Stéfano
  • 31 abuztua

    SD Amorebieta 2 : 1 Unión Deportiva Socuéllamos

    00:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 28 abuztua

    SD Amorebieta 1 : 1 Club Deportivo Mensajero

    12:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 21 abuztua

    (Español) CDA Navalcarnero 2 : 0 SD Amorebieta

    18:00
  • 21 abuztua

    (Español) CDA Navalcarnero - SD Amorebieta

    18:00
  • 15 maiatza

    SD Amorebieta 3 : 1 Club Portugalete

    00:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 8 maiatza

    Sociedad Deportiva Gernika Club 0 : 2 SD Amorebieta

    00:00
    Urbieta
  • 1 maiatza

    SD Amorebieta 0 : 2 Barakaldo Club de Fútbol

    00:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 24 apirila

    Club Deportivo Guadalajara 2 : 0 SD Amorebieta

    00:00
    Pedro Escartín
  • 17 apirila

    SD Amorebieta 1 : 1 Club de Fútbol Fuenlabrada

    00:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 10 apirila

    Getafe Club de Fútbol B 4 : 2 SD Amorebieta

    12:00
    Ciudad Deportiva de Getafe
  • 2 apirila

    SD Amorebieta 2 : 1 Unión Deportiva Socuéllamos

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 27 martxoa

    Club Deportivo Toledo 0 : 1 SD Amorebieta

    12:15
    Municipal Salto del Caballo
  • 19 martxoa

    SD Amorebieta 1 : 1 Arenas Club

    16:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 12 martxoa

    Sestao River Club 1 : 0 SD Amorebieta

    18:00
    Las Llanas
  • 6 martxoa

    SD Amorebieta 1 : 0 Club Deportivo Mensajero

    12:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 27 otsaila

    SD Amorebieta 2 : 2 Real Unión Club de Irún

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 20 otsaila

    Real Sociedad de Fútbol B 1 : 0 SD Amorebieta

    16:00
    Ciudad Deportiva Zubieta
  • 14 otsaila

    SD Amorebieta 1 : 4 Real Madrid Castilla

    12:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 7 otsaila

    Club de Fútbol Rayo Majadahonda 1 : 1 SD Amorebieta

    12:00
    Cerro del Espino
  • 30 urtarrila

    SD Amorebieta 0 : 1 Club Deportivo Ebro

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 24 urtarrila

    La Roda Club de Fútbol 2 : 0 SD Amorebieta

    17:00
    Municipal de la Roda
  • 16 urtarrila

    SD Amorebieta 3 : 0 Club de Fútbol Talavera de la Reina

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 9 urtarrila

    Sociedad Deportiva Leioa 1 : 3 SD Amorebieta

    18:00
    Sarriena
  • 3 urtarrila

    Club Portugalete 3 : 2 SD Amorebieta

    11:30
    La Florida
  • 19 abendua

    SD Amorebieta 1 : 0 Sociedad Deportiva Gernika Club

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 12 abendua

    Barakaldo Club de Fútbol 1 : 1 SD Amorebieta

    20:30
    Nuevo Lasesarre
  • 5 abendua

    SD Amorebieta 4 : 0 Club Deportivo Guadalajara

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 29 azaroa

    Club de Fútbol Fuenlabrada 2 : 1 SD Amorebieta

    12:00
    Fernando Torres
  • 21 azaroa

    SD Amorebieta 2 : 0 Getafe Club de Fútbol B

    16:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 15 azaroa

    Unión Deportiva Socuéllamos 2 : 2 SD Amorebieta

    12:15
    Paquito Giménez
  • 7 azaroa

    SD Amorebieta 1 : 1 Club Deportivo Toledo

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 31 urria

    Arenas Club 0 : 1 SD Amorebieta

    16:00
    Gobela
  • 24 urria

    SD Amorebieta 1 : 0 Sestao River Club

    16:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 18 urria

    Club Deportivo Mensajero 0 : 0 SD Amorebieta

    12:00
    Nuevo Silvestre Carrillo
  • 11 urria

    Real Unión Club de Irún 0 : 0 SD Amorebieta

    17:00
    Stadium Gal
  • 3 urria

    SD Amorebieta 3 : 3 Real Sociedad de Fútbol B

    16:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 27 iraila

    Real Madrid Castilla 1 : 1 SD Amorebieta

    19:00
    Alfredo Di Stéfano
  • 22 iraila

    SD Amorebieta 2 : 2 SD Zamudio

    20:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 19 iraila

    SD Amorebieta 2 : 1 Club de Fútbol Rayo Majadahonda

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 13 iraila

    Club Deportivo Ebro 0 : 2 SD Amorebieta

    17:00
    El Carmen
  • 8 iraila

    SD Zamudio 1 : 2 SD Amorebieta

    20:00
    Gazituaga
  • 5 iraila

    SD Amorebieta 3 : 2 La Roda Club de Fútbol

    17:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 30 abuztua

    Club de Fútbol Talavera de la Reina 1 : 0 SD Amorebieta

    18:30
    Municipal El Prado
  • 22 abuztua

    SD Amorebieta 0 : 1 Sociedad Deportiva Leioa

    19:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 17 abuztua

    Zalla Unión Club 0 : 2 SD Amorebieta

    19:00
    Basarte (Amurrio)
  • 14 abuztua

    Club Deportivo Getxo 1 : 7 SD Amorebieta

    18:30
    Fadura
  • 12 abuztua

    SD Amorebieta 0 : 0 Burgos Club de Fútbol

    19:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 8 abuztua

    Sociedad Deportiva Gernika Club 1 : 2 SD Amorebieta

    17:00
    Gobela
  • 5 abuztua

    Arenas Club 0 : 2 SD Amorebieta

    19:00
    Gobela
  • 1 abuztua

    SD Amorebieta 0 : 1 Sestao River Club

    11:30
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 25 uztaila

    SD Amorebieta 1 : 1 Racing de Santander

    19:00
    Estadio Municipal de Urritxe
  • 14 uztaila

    SD Amorebieta Bilbao Athletic

    11:04
    Estadio Municipal de Urritxe
PosClubJGEPGFGCGDPts

 

Utzi erantzuna

Zure e-posta helbidea ez da argitaratuko. Beharrezko eremuak * markatuta daude